Jesteśmy z Wami! Mи з Bами!

Uruchamiamy stałe wsparcie dla Ukrainy - od każdego kilograma sprzedanej kawy przekazujemy 5 zł na wsparcie walki obronnej na Ukrainie. Codziennie będziemy aktualizować zebraną kwotę oraz informować o kolejnych udanych zakupach, które planujemy.

Ми починаємо постійну підтримку України – жертвуємо 5 злотих за кожен проданий кілограм кави на підтримку оборонної боротьби в Україні. Щодня ми будемо оновлювати зібрану суму та інформувати про наступні вдалі покупки.

Dowiedz się więcej

Tłusty Czwartek

Zapraszamy do naszych salonów – w każdym z nich dla pierwszych 30 gości przygotowaliśmy aromatyczną kawę i pyszne pączki w prezencie. Wszystkich, którzy przyjdą i kupią dowolny produkt – poczęstujemy filiżanką pysznej kawy Guido*.  Będzie idealnie pasować do słodkości zjedzonych w tłusty czwartek.

Zobacz gdzie nas znaleźć

Porady i przepisy

 • Herbatka dla Babci
 • Kawka dla Dziadka
 • Kawka dla Dziadka
Zobacz wszystkie przepisy

 

Jamie Oliver - tylko do wyczerpania zapasów!

9 lutego świętujemy Dzień Pizzy. 14 lutego Dzień Zakochanych

Kojarzy się niezmiennie z Włochami. Doskonałe ciasto i bardzo prosty przepis. I choć niektóre z przepisów – tak jak pizza hawajska – u tradycjonalistów budzą skrajne emocje, warto czasem samemu przygotować doskonałą, ulubioną pizzę w domu. A skoro już mowa o emocjach, to czy samodzielnie przygotowana kolacja na Walentynki też ich nie rozbudzi…?

Porady i przepisy

 • Herbatka dla Babci
 • Kawka dla Dziadka
 • Kawka dla Dziadka
Zobacz wszystkie przepisy

 

 

Pizza na grillu Landmann

Pizza na grillu to pizza jak z tradycyjnego pieca! Zobacz jak to zrobić na jednym z naszych grilli gazowych - Triton PTS 4.1 doposażonym w specjalny kamień do pizzy. Oczywiście inne grille, także tradycyjne również nadają się do upieczenia pizzy. Szczególnie polecamy NOWOŚĆ - serię grilli Triton MaxX - 2, 3 i 4 palnikowe, każdy z dodatkowym palnikiem bocznym. Spróbujcie pizzy z Waszego grilla!

 

2 lutego obchodziliśmy Dzień Naleśnika!

Podobno zwyczaj zapoczątkowała pewna dama, która obawiając się spóźnienia do spowiedzi pobiegła do Kościoła z patelnią, na której piekł się naleśnik. W Anglii biegi z patelnią z naleśnikiem to już tradycja. Nie namawiamy Cie do biegania z naleśnikami ;) ale polecamy produkty które ułatwią Ci przygotowanie przepysznych,słodkich lub wytrawnch naleśników.

Zobacz przepisy na naleśniki
 • Herbatka dla Babci
 • Kawka dla Dziadka

Na dzień Babci i Dziadka!

(promocje dostępne do 22.01.2022)

 • Herbatka dla Babci

  Herbatka dla Babci

  Przy zakupie 12 opakowań przepysznej herbaty LOYD otrzymujecie drewniane pudełko (białe lub zielone do wyboru) do komfortowego przechowywania saszetek!

 • Kawka dla Dziadka

  Kawka dla Dziadka

  Przy zakupach powyżej 200 zł otrzymujesz w prezencie doskonałą, świeżo paloną kawę Guido (za wyjątkiem kaw Speciality)